Hudba je náš tromf
Naozaj veľký hudobný výber široko ďaleko!

V našej Laser Aréne nájdete najväčší počet hudobných skladieb, ktoré si môžete ku hre sami vybrať. Máme najväčší výber zo všetkých Arén v okolí!

Nižšie si môžete prejsť všetky naše ponúkané skladby a pustiť si aj krátke ukážky. Jedná sa o profesionálne zloženú a obľúbenú hudbu, špeciálne pre Laser Game!

JAMES BOND 007

Vybavíte si z hlavy ústredný hudobný motív Jamesa Bonda? Tak teraz si ho skúste predstaviť v rytme drum n’ bass, pridajte Tinu Turner, Madonnu, Chrise Cornella a Adele, a získate koncentrovanú zmes adrenalínu a vycibreného štýlu, na ktorom sú všetky „bondovky“ založené.

STAR WARS

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Môžete sa tešiť naviac na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo Darth Vaderov „Imperial March“ v doposiaľ nepoznanom znení!

NEED FOR SPEED & FAST AND FURIOUS

Naozaj rýchly a našlapaný motív plný spálených pneumatík, vône benzínu a burácajúcich motorov! Pre všetkých fanúšikov filmovej klasiky doplnené o elektro hudbu z hernej série NFS.

Takže skontrolovať olej, tlak v pneumatikách, pripútať sa, nastaviť zrkadlá, zaradiť rýchlosť, uvoľniť ručnú brzdu … A IDEMEEEE!

ALIEN

Hudobný motív inšpirovaný legendárnou filmovou sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Votrelec a Jamese Cameron-a: Votrelci.

Po sľubnom začiatku nasleduje temný a hororom nadupaný motív, ktorý vás prenesie na palubu vesmírnej lode tesne pred jej explóziou. Doporučujeme nie len milovníkom tohto kultového filmu.

RESIDENT EVIL

Pre potešenie vyznávačov tvrdších hudobných štýlov sme namixovali naozaj diabolskú kombináciu! Nie len Marylinom Mansonom je tento motív živý, ale metalový nárez je alfou i omegou.

MORTAL KOMBAT

Herná a filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým filmom Mortal Kombat.

Rave hudba, basy, vrátane známeho Finish Him!

TRANSFORMERS & LINKIN PARK

Motív inšpirovaný filmovou trilógiou Transformers, kde čakajte techno-trancový nášup so štipkou dup-stepu, naviac obohatený o ústredné piesne kapely Linkin Park v špeciálnych, predĺžených mixoch!

90's SERIAL HITS

Absolútna pecka a kráľ medzi hudobnými motívmi! Ak vás nenakopne tento motív, tak už žiadny! Dallas, Pobrežná hliadka, Pokémoni, Akty X, Power Rangers,… Skrátka to najlepšie z deväťdesiatkových seriálov.

Vráťte sa do dôb svojej mladosti a pusťte si ku hre svoj obľúbený seriál!

ROCKY & EXPENDABLES

Hudobný motív pre poriadnych chlapov! Plný tvrdej rockovej hudby, ktorá vás maximálne nakopne do hry. Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

Video trailer

MATRIX

Dokážete sa vyhnúť letiacej guľke? V našej aréne áno! Poriadne nabušený motív toho najlepšieho z triló-gie Matrix.

Filmové hlášky, zvukové efekty a legendárny soundtrack, všetko spojené v jednom unikátnom motíve!

Video trailer