Parkovanie zadarmo
Sme blízko centra, MHD, a s veľkým parkoviskom

Autom U nás zaparkujete na 3 hodiny zdarma priamo v budove, máme veľké podzemné parkovisko, vstup do parkoviska sa nachádza zo zadnej strany objektu Vienna Gate. Treba odbočiť z Kopčianskej ulice na Údernícku ulicu. Dostupnosť historického centra je autom za 5 minút.

MHD – električkou, autobusom, vlakom Priamo pred našou arénou je vlaková zastávka ŽST Bratislava-Petržalka, kde zastavujú vlakové spoje napr. z Trnavy, Nových Zámkov, Viedne a pod.

Pred vlakovou zastávkou je zastávka autobusu, kde jazdia linky 80 a 99.

Asi 5 minút chôdze od nás je zastávka MHD na Panónskej ceste, dostanete sa tam podchodom vlakovej stanice, kde jazdí hneď 6 liniek: 59, 91, 93 a 191 a nočná linka N93! Dostanete sa k nám z celej Bratislavy za niekoľko minút.

Pešo V tesnej blízkosti je Petržalské korzo spájajúce Petržalku a Staré Mesto. Z Auparku sa ku nám dostanete pešo za 20 minút, je to pekná prechádzka :)

Na bicykli alebo hoverboarde Behom 12 minút ste bicyklom z centra Bratislavy u nás, hoverboardom z Petržalského korza ihneď, hoverboard vám radi postrážime priamo na recepcii.

Vodná cesta Tak tu ešte nemáme! :-)

Najlepšie hodnotená Aréna v Bratislave
Priemerné hodnotenie našimi návštevníkmi – 99 %

Dostali sme od našich hráčov zo všetkých Arén v našom kraji najvyššie hodnotenie – na Facebooku i Google. Naše aktuálne hodnotenie je 4.9 z 5.

Za 5 mesiacov našej existencie sme nezískali ani jedno hodnotenie, ktoré je nižšie ako 60 %.

Najdetailnejšie výsledky z hry
Tu nemáme konkurenciu. Sme proste najlepší

Výsledky z hry sú prehľadné, detailné, v pútavej grafike, tématicky ladené podľa zvolenej hudby a to vrátane nového systému hodností hráčov podľa úspešnosti a dosiahnutého skóre.

Bar, Game zóna, kompletné zázemie

Máme veľké podzemné parkovisko priamo v budove, kde zaparkujete na 3 hodiny zdarma, prezliekaciu kabínku s uzamykateľnými skrinkami pre našich hráčov.

Naviac u nás môžete využiť naväzujúce aktivity – sadnúť si po hre v našom bare, dať si Kofolu alebo pivko, chipsy, doplniť tekutiny alebo si zahrať na troch konzolách Playstation 4 PRO.

Naraz môže hrať až 12 hráčov
V jednej hre sa tak môžete stretnúť vo veľkom štýle

Poznáte ďalšie zábavné aktivity, kde si môže v jeden čas zahrať taký počet ľudí spolu? Laser Game je naviac pohybová aktivita, pri ktorej sa aj zapotíte. Nebojte, máme pre vás prichystané uteráčiky :-)

Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, pričom sa dobre pobavíte a zároveň aj zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou!

Chcete ďalších desať dôvodov?

Pozrite sa na čo všetko sa môžete tešiť v našej Aréne!