Tie nejlepšie hry pre hranie s kamarátmi

V našej hernej Playstation 4 Game Zóne nájdete ako aj herné klasiky, tak aj najnovšie herné šupy.

Máme vždy poslednú verziu futbalovej FIFY, najvyššiu verziu arkádoviek Mortal Kombat alebo UFC a herné legendy ako Crash Bandicoot, NHL alebo Grand Turismo. A veľa ďalších herných vychytávok!

FIFA 18

FIFA 18 zmazáva rozdiely medzi virtuálnym a skutočným svetom. Tešiť sa môžete na autentických futbalistov, tímy i úžasnú atmosféru na štadiónoch. Naviac sa do série FIFA vracia aj český klub AC Sparta Praha.

FIFA 18 predstavuje technológiu Real Player Motion, úplne nový systém animácie, ktorý prináša novú úroveň odozvy a hráčskej osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní špičkoví hráči sa teraz chovajú a pohybujú presne ako v reálnom svete. Ide o najväčší krok na poli inovácií herného systému v histórii série.

Crash Bandicoot

Zahraj si za Crasha alebo jeho sestričku Coco a prehopkaj, prerotuj a na motorke prejdi tri strelené dobrodružstvá, v ktorých sa stretneš prakticky so všetkým: od rozprávajúcich hodín až po šialené vodné prúdy. Všetko to budeš robiť, aby si zachránil svet pred silami zla.

Znovu si užívajte tri najdokonalejšie dobrodružstvá v celej histórii PlayStation, plne prepracované pre najnovšiu generáciu.

Starwars Battlefront 2

Znovu si budete môcť užiť masívne boje Rebelov proti Impériu na rozľahlých planétach. Prejdite vlnami nepriateľov na základni Starkiller pomocou vášho svetelného meča v rukách a prebojujte sa cez džungľu skrytej rebelskej základne na planéte Yavin 4.

Pripravené je pre Vás viac než 12 bojových polí a to vrátane prostredia známeho z najnovšieho 3. dielu Star Wars: Pomsta Sithov.

NHL 18

Podmaňte si ľad vďaka komplexnému ovládaniu autenticky reagujúcich brankárov, úplne novému poňatiu súbojov pred bránkou v útočnej i v obrannej tretine a vylepšenému systému kolíznej fyziky. Jednoducho ten najlepší herný hokejový zážitok.

Vďaka prepracovanému systému reflexných zákrokov brankárov vyhodnotí svoje postavenie, uhol a gólovú situáciu ešte pred prevedením svojho zákroku. Nové snímanie pohybu pomáha okopírovať technické pohyby brankárov, ktoré prispejú k dôveryhodnosti ich chovania a schopnosti využiť ich fyzické proporcie pri vykonávaní reflexných zákrokov.

Mortal Kombat XL

Najznámejšia bojová séria vstupuje do novej generácie. Mortal Kombat X prináša netradičný filmový štýl s novou hrateľnosťou a ešte brutálnejšími chvatmi.

Mortal Kombat XL je definitívna verzia luxusnej bojovej hry, ktorá obsahuje všetky vydané rozšírenia a hlavne povestnú kolekciu bonusových postáv. V ich čele stojí neprekonateľný Predátor a jeho luxusné smrtiace údery. Mortal Kombat je skrátka boj na život a na smrť, žiadne kamarátstva neexistujú. Aj preto sú finálne údery skutočne drsné a zároveň luxusne spracované.

World of Tanks

Skvelá hra, v ktorej sa na rozľahlých a prepracovaných mapách proti sebe postavia desiatky tankov.

Tank tvorí tisíce pohyblivých dielov, ale najdôležitejšie si TY. Prevezmi riadenie v nejsuprovější taktickej strieľačke.

Gran Turismo

Úspešná séria naozajstného automobilového simulátoru, každé vozidlo bolo digitálne vymodelované do najmenšieho detailu. Svoje odhodlanie môžeš otestovať v dvoch šampionátoch, oficiálne certifikovaných FIA.

V Gran Turismo je celkom 19 tratí v 27 podobách a pretekári tak navštívia veľmi rôznorodé miesta: od japonského hlavného mesta až po hranice Ameriky a Mexika.

UFC 3

EA SPORTS UFC 3 prináša vylepšené animácie aj ztvárnenie postáv, úplne nový systém Knockout Physics a autentické herné prvky, vďaka ktorým budú súboje pôsobiť realisticky a vierohodne.

Prekvapte súperov z klinča letmou pákou na ruku alebo rýchlym prechodom na hák päty. Pridaním rôznych úderov a zakončovacích chvatov sa zápasy v EA SPORTS UFC 3 posúvajú na novú úroveň.

Fortnite

Neuchyľujte sa len tak hocikde, vytvorte si vlastný úkryt! Búrka prišla bez varovania. Viac ako 98% svetovej populácie zmizlo - a vrátilo sa ako príšery.

Preskúmajte obrovský svet, ničte objekty, zbierajte suroviny, budujte pevnosti, vyrábajte zbrane a levelujte svojich hrdinov.